TRÄDGÅRDSGRUPP, 6 delar, smidesjärn, 1900-talets mitt.

Soffa, 2 karmstolar, 2 stolar, bord. Diameter: 72 cm, Höjd: 73 cm.

Slitage, repor, krackelerad.

Lähtöhinta
4 000 SEK