MATSERVIS, 59 delar, benporslin, Georgian, Shelley England, 1900-talets mitt.

Dekor av blommor. Omfattande 12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 entrétallrikar, 12 assietter, terrin, 6 uppläggningsfat, 2 skålar, såskanna och såsskål. Mattallrikens diameter 27 cm.

Några delar med repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK