STOP, silver, importstämplar, 1900-tal. Vikt 761 g.

Rikligt driven och ciselerad dekor. Hänkeldekor och fötter i form av lejon. Höjd 17 cm.

Smärre repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK