BORD, 1900-talets början.

BORD, 1900-talets början.

Vitmålat furu. En låda. Längd 121,5, bredd 77,5, höjd 77,5 cm.

Slitage, fläckar, sprickor och springor. Senare bemålning och beslag.

Lähtöhinta
2 500 SEK