STOL, ett par. "Te-Ve", Alf Svensson, Ljungs Industrier AB. Formgiven 1953.

Klädd rygg och sits.

Slitage. Märken och repor. En med kraftig lagning. Fläckar.

Muut tiedot

Enligt uppgift original tyget under nuvarande tyg.

Lähtöhinta
2 000 SEK