BYRÅ, art deco, 1930-tal.

BYRÅ, art deco, 1930-tal.

Fanérad. Skiva i marmor. Fyra lådor i fronten. Längd 60, djup 26, höjd 60

Slitage. Märken och repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK