PARTI SILVER, 23 delar, silver, bla CF. Carlman, 1900-tal. Totalvikt ca577g (inkl knivar).

Dopmugg, CF Carlman, Stockholm, 1951 utan gravyr. 12 kaffeskedar modell "Lillemor", Norge, i originaletui från Nordiska kompaniet. 10 delar olika bestickmodeller, två knivar med stålblad samt bägare.

Slitage. Gravyr.

Lähtöhinta
2 000 SEK