Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

GLASSERVIS, 69 delar, Reijmyre, omkring 1900-talets mitt.

Ishink, 11 champagneglas, 12 vinglas, 13 seltersglas, 7 snapsglas, 12 glöggmuggar, 13 starkvinsglas.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK