SERVISGLAS, 66 delar, sk Rydbergsslipning, 1800-tal.

15 vinglas (höjd 11,5 cm). 13 starkvin/vitvinsglas (höjd 13 cm). 6+1 sherryglas i snarlik höjd (höjd ca 11 cm). 14+17 starkvin/snapsglas i 2 snarlika höjder (höjd ca 9,5-10,5 cm).

Repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK