KANDELABRAR, 1 par, mässing, sannolikt Frankrike, sekelskiftet 1900.

För 5 ljus vardera. Med dekor av blommor och bladverk. Höjd ca 76 cm.

Slitage. Repor. Några bucklor.

Lähtöhinta
4 000 SEK