KANNA, silver, empire, Gustav Möllenborg. Total vikt ca 680 gram.

Balusterformad kanna, svängt handtag i trä. Godronnerad dekor med lock knopp i from av blommor. Höjd ca 28 cm.

Slitage. Anlöpningar. Färgbortfall. Repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK