Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

KARMSTOLAR, 6 st, Mart Stam, Fasem, Italien, 1980-tal.

Stomme av metall. Klädsel av brunt skinn.

Fläckar. Färgskiftningar. Armstöd med slitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK