FÅTÖLJER, 2 st, "Advokaten", brännmärkta Carl Malmsten, 1900-talets andra hälft.

Rundad rygg, stoppad turkos plyschklädsel. Sarg, karm och ben fanérad mahogany.

Slitage. Smuts. Fläckar. Repor. Fanérskador.

Lähtöhinta
8 000 SEK