INDUSTRIKLÄDSKÅP, 1900-talets mitt/andra hälft.

Rak form, dörrar med bakomliggande hänganordning samt hylla. Plakettmärkt. Längd ca 90, djup ca 50, höjd ca 202 cm.

Slitage, ställvis hårt. Repor och stötskador. Rostangrepp samt missfärgning. En aning sned (på grund av omfattande slitage). Smuts.

Lähtöhinta
2 000 SEK