FÅTÖLJSTOMMAR, ett par, "Ingrid," Bruno Mathsson, Dux.

Bok. Dynor klädda i rött läder. Brännmärkta.

Lädret med ställvis hårt slitage, fläckar och märken. Smärre skador, delar saknas bl a ryggcanvas, läderrem som håller canvas på plats, knappar.

Lähtöhinta
1 500 SEK