BARSTOLAR, ett par, "Sjuan", Arne Jacobsen för Fritz Hansen, 2006.

Etikettmärkt. Svartlackerad sits. Underrede i krom. Höjd 110 cm.

Bruksslitage. Färgbortfall. Repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK