SAMLING SILVERFÖREMÅL, 6 delar, 1900-tal.

1 par ljusstakar, Norge, höjd 7 cm. 3 sockerströare, sterlingsilver, höjd 11 cm. Oljelampa med silverbeslag, diameter 6 cm.

Repor. Några smärre bucklor.

Lähtöhinta
2 000 SEK