FLADDERMUSFÅTÖLJ, 1900-talets mitt.

Svartlackerad metallställning. Lös klädsel och sittkudde i zebramönstrat tyg. Etikettmärkt "En Artex Produkt".

Slitage. Stomme med repor och märken samt pigmentbortfall. Klädsel med smärre missfärgning samt fläckar.

Lähtöhinta
1 500 SEK