Skål (Nordisk Silverkonst, Helsingborg, 1952) längd 12,5 cm, 2 st saltkar (George John Richards & Edward Charles Brown, London, 1866) diam 7 cm och 4 skedar längd 9,5-19 cm.
Smärre slitage. Saltkar med bucklor, insats saknas.