MATBORD, 1900-talets andra hälft.

Teak. Etikettmärkt Skovby möbelfabrik, Östjylland. Utdragbara skivor á 54. Längd 140. Bredd 87. Höjd 75 cm.

Repor och märken.

Lähtöhinta
3 000 SEK