LEKSAKER, 2 st, bl a Japan, 1900-tal.

Gubbe i gungstol med pipa. Höjd ca 20 cm.
1 blåmålad träbil. Längd ca 27 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK