BÖCKER, 3 volymer (I-III), C.A.M Lindman. "Bilder ur Nordens Flora". Stockholm 1922 samt 1926.

I halvfranska band. Utgivna vid Wahlström & Widstrand, Stockholm, 1922 samt 1926.

Slitage, repor och nagg/märken. Mindre missfärgning. Ej fullständigt genomgångna.

Lähtöhinta
1 500 SEK