FÅTÖLJER med FOTPALL, ett par, troligen Illum Wikkelsö, Tidigt 1970-tal.

Stomme i palisander. Delvis fast stoppad klädsel samt lös sitt-och ryggdyna, i svart läder. Fotpallar med fast stoppad klädsel.

Slitage, repor och märken. Smärre missfärgning. Några lösa sömmar. Någon lagning.

Lähtöhinta
10 000 SEK