BYRÅ, 1800-talets första hälft.

Målad. 3 lådor. Beslag av mässing. Bredd 94. Djup 41. Höjd 81 cm.

Senare målning. Senare beslag. Senare fotavslutningar. Repor och märken.

Lähtöhinta
3 000 SEK