FAT, silver, Polen 1900-talets första hälft. Vikt ca 460 gram.

Ovalt med konturerad linjerad kant. Längd 40 cm.

Slitage, repor, slagmärken och obetydlig kantlagning.

Lähtöhinta
2 000 SEK