KLÄDHÄNGARE, Adam Hoff & Poul Östergaard, Virum Möbelsnedkeri, Danmark, 1950/60-tal.

Teak. För väggmontage. Utfällbar galge samt 3 hängare. Etikettmärkt. L 55,5 cm, H 27,5 cm, B 6,5 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar. Lagning i ett av hörnen.

Lähtöhinta
1 500 SEK