LÅDFACK / SKÅP, 1800-tal.

LÅDFACK / SKÅP, 1800-tal.

Spegeldörr med lås i form av en krok. Bakomliggande lådor. Bredd 52, djup 36,5, höjd 94,5 cm.

Slitage. Senare bemålat. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 000 SEK