SIDEBOARD, Ulferts, Tibro, 1900-talets andra hälft.

Teak. 3 lådor. 3 dörrar med bakomliggande hyllplan. Bredd 183. Djup 43. Höjd 88 cm. Nyckel finns.

Några repor och märken. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 500 SEK