LJUSSTAKAR, ett par, glas och silver, "Amor Vincit Omina", Efva Attling, Orrefors, signerade Orrefors och numrerade.

Klarglas med ring av silver runt skaftet med inskriptionen Amor Vincit Omina. I originaletui. Höjd 28,5 cm.

Obetydligt slitage. Stearinrester.

Muut tiedot

Formgivna 2005.

Lähtöhinta
2 000 SEK