Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

MATTA, old Bachtiari. Ca 290 x 206 cm

Polykromt trädgårdsmönster med träd, blommor och fåglar. Benvit huvudbård med blom- och växtranka.

Obetydligt slitage, något smutsig, obetydliga fläckar, smärre lagningar. Sidorna med smärre trampveck och obetydliga skador.

Lähtöhinta
4 000 SEK