MATTA, old Bachtiari. Ca 290 x 206 cm

Polykromt trädgårdsmönster med träd, blommor och fåglar. Benvit huvudbård med blom- och växtranka.

Obetydligt slitage, något smutsig, obetydliga fläckar, smärre lagningar. Sidorna med smärre trampveck och obetydliga skador.

Lähtöhinta
4 000 SEK