UNIFORM, 2 delar, m/1880, Kalmar regemente, samt KASK, 1845.

Jacka med tillhörande byxa, 1800-talets slut.
Artillerikask, m/1845.

Bruksslitage. Hjälm med skador.

Lähtöhinta
1 500 SEK