SOFFA, gjutjärn, 1900-tal.

SOFFA, gjutjärn, 1900-tal.

Gjutjärnsstomme i grenimitation, sits av trä. Längd ca 120 cm.

Slitage, repor och stötmärken. Renoverad och kompletterad.

Lähtöhinta
2 500 SEK