RESVÄSKOR, 2 st, Karl Baisch Autokofferfabrik, för Mercedes Benz 300-serien, Tyskland, 1950-tal.

Två storlekar klädda med brunt konstskinn, invändigt tygfodrade och brickmärkta Karl Baisch Autokofferfabrik, Stuttgart-Bad Cannstatt, Mercedesstrasse 25. 95 x 42 resp 66 x 46 cm.

Slitage, repor. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
5 000 SEK