KANDELABER, nyrokoko, sent 1800-tal.

Mässing. Dekor av bladverk. För 5 ljus. Behängd med prismor. Höjd 45 cm.

Omarbetad. Hål borrat i fot. Slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK