Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

SERVISGLAS, 39 snarlika delar, "Antik", Reijmyre, 1900-talets andra hälft.

11 rödvinsglas, 12 starkvinsglas, 11 whiskyglas (6+5) samt 5 snarlika gröna vitvinsglas. Rödvinsglasens höjd 15 cm.

Några repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK