KOFFERT MED INREDNING, 1800-talets slut.

Välvt lock, rik dekor med beslag. Handtag och lås. Invändig inredning med lådor och fack. Längd 77, bredd 52,5, höjd 70 cm.

Slitage, smärre skador. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 500 SEK