PARIT STEIFFDJUR, 4 st, Tyskland, bla 1950-60-tal.

Foxterrier samt cockie, höjd 18-32 cm, handdocka apa "Jocko", höjd 23 samt björn, höjd 8cm.

Slitage, apan har tappat sin märkning i örat.

Lähtöhinta
2 000 SEK