Nystilar

Nystilar

BERGERER, ett par, gustaviansk stil, 1900-tal.

Bemålat trä i grågrönt, skuren dekor. Stoppade och klädda i grönt tyg, lösa sittplymåer.

Slitage, färgbortfall.

Lähtöhinta
5 000 SEK