PLÅTSKÅP, 1900-talets mitt.

PLÅTSKÅP, 1900-talets mitt.

Patina, tre dörrar, Bredd 90 djup 51 höjd 200cm

Slitage. Bucklor. Anlöpning. Rost.

Lähtöhinta
3 000 SEK