SALONGSMÖBLEMANG, 7 delar, Karl Johanstil.

Soffa, 2 karmstolar, 3 stolar, bord. Björkfanerat. Stolar med peltaformad ryggbricka, sabelben. Soffans l 218. Klaffbord, l 130, b 73, h 73.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK