DESSERTSKEDAR, 6 st, silver, Stephan Westerstråhle, Stockholm 1803. Tot ca 230 gram.

Modell "Svensk rund". Längd 16,8 cm.

Slitage, någon med bucklor, en sked med bristning på skaftet, samtliga med namnstämpel.

Lähtöhinta
1 500 SEK