Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

BARNBYRÅ, sengustaviansk, omkr 1800.

Grå, tre lådvarv med mässingsbeslag samt skodda fötter. Längd: 49 cm, Djup: 26 cm, Höjd: 53 cm.

Slitage, repor, renoverad, omarbetad. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
4 000 SEK