VÄGGLAMPETTER, 1 par, 1900-talets första hälft.

Stomme av mässing. I form av blomsterkorgar. Dekor med blommor och bladverk av keramik. För 2 ljus. Höjd 45 cm.

Ej funktionstestade. Några nagg.

Lähtöhinta
2 500 SEK