SEKRETÄR, gustaviansk stil, 1900-talets mitt/andra hälft.

Mönster av girlang, dekorbeslag i form av löpande hund. Stenskiva. Längd 87, djup 45, höjd 123 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage, mindre repor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK