VICTOR HUGO (1802-1885), egenhändigt brev med signatur.

På franska. Bladstorlek 20,5 x 13,4 cm.

Slitage, veck, fläckar, gulnat.

Alkuperä - Provenienssi

Framlidne Sune Hägglids stora och betydande autografsamling. Skapad från 1920-talet fram till 2000-talet.

Lähtöhinta
3 000 SEK