Anders Zorn

(Ruotsi, 1860-1920)
Anders Zorn
(Ruotsi, 1860-1920)

ANDERS ZORN (1860-1920), egenhändigt brev med namnteckning.

Bladstorlek 14 x 11 cm.

Veck.

Alkuperä - Provenienssi

Framlidne Sune Hägglids stora och betydande autografsamling. Skapad från 1920-talet fram till 2000-talet.

Lähtöhinta
1 500 SEK