BANKETT, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Målad. Kannelerade ben. Bladhölstrade armstöd. Stoppad sits. Längd 62. Höjd 69 cm.

Repor och märken. Någon spricka. Smärre slitage. Klädsel med slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK