DAGBÄDD, Peter Hvidt & Ola Mölgaard för France & Son, Danmark, 1900-talets mitt.

Stomme av teak. Plakettmärkt. Lösa stoppade dynor. Längd 128 cm. Bredd 76 cm.

Repor och märken. Klädsel med slitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK