BORD, 1800-tal.

BORD, 1800-tal.

Rektangulär, på nedåt avsmalnande ben. Längd ca 103, bredd ca 50, höjd ca 50 cm.

Slitage, repor och nagg. Mindre sprickor. Smärre renovering.

Lähtöhinta
1 500 SEK