LJUSSTAKAR, ett par, silver, Ceson, Göteborg, 1995.

Nedåt avsmalnande skaft, på rund fot. Dekor av bladstav. Höjd ca 15,5 cm.

Smärre slitage, ytliga repor. Fylld fot.

Lähtöhinta
2 000 SEK